Jelavić je prvim golom za West Ham donio Biliću prolazak u četvrto kolo FA kupa

Poraz svoje nove momčadi s tribina je gledao bivši dinamovac Ivo Pinto

Nikica Jelavić odlučio je postići prvijenac za West Ham u pravom trenutkul, pogotkom u 84, minuti osigurao je pobjedu momčadi Slavena Bilića protiv Wolvesa 1:0 u 3. kolu FA kupa. Čekićari su imali inicijativu, ali su se Wolvesi dobro branili, sve do kraja kad im je pobjedu donio bivši hrvatski reprezentativac.

Pinto na tribini

Manchester City je bez većih problema svladao Norwich 3:0, a poraz svoje nove momčadi s tribina je gledao bivši dinamovac Ivo Pinto. Sergio Agüero zabio je za početno vodstvo u 16. minuti, Iheanacho je na 2:0 povisio u 31. minuti, dok je konačni rezultat postavio De Bruyne u 79. minuti.

Arsenal preokrenuo protiv Sunderlanda

Sunderland je poveo protiv Arsenala, ali su Topnici na kraju slavili 3:1. Zabio je Lens u 17. minuti, uzvratio je Campbell u 25. Wengerova je momčad dvoboj riješila u zadnjih 20 minuta, kad su golove zabili Ramsey (72.) i Giroud (75.).

U dvoboju prvoligaša Southampton je kod kuće izgubio od Crystal Palacea 1:2, dok je Watford kao domaćin pobijedio Newcastle 1:0.