Roma je pobijedila Empoli, a trenutak utakmice bio je Pjanićev gol iz slobodnjaka

Napomenimo i to da je Marko Livaja za goste igrao od 61. minute

Roma's midfielder from Bosnia-Herzegovina Miralem Pjanic celebrates after scoring during the Italian Serie A football match Roma vs Carpi on September 26, 2015 at Rome's Olympic stadium. AFP PHOTO / ANDREAS SOLARO

Bosanskohercegovački reprezenativac Miralem Pjanić zabio je prekrasan pogodak iz slobodnog udarca tijekom susreta osmog kola Serie A između Rome i Empolija. Pjanić je snažnim udarcem s 25 metara preko živog zida zabio za vodstvo domaćina u 56. minuti.

Roma je na kraju slavila s 3-1, a u strijelce su se još upisali De Rossi i Salah, dok je za Empoli strijelac bio Buchel. Napomenimo i to da je Marko Livaja za goste igrao od 61. minute.