Valencia-Levante 3-0: Ovom pobjedom Valencia je došla na bod od Atletica

Valencia ne zna za poraz već deset utakmica, u sljedećem kolu putuju u Barcelonu

Valencia’s forward Alvaro Negredo (C) celebrates his goal with teammates during the Spanish league football match Valencia CF vs Levante UD at the Mestalla stadium in Valencia on April 13, 2015. AFP PHOTO / JOSE JORDAN

Nogometaši Valencije upisali su visoku 3:0 pobjedu protiv Levantea čime su se približili na samo bod zaostatka od trećeplasiranog Atletico Madrida.

Paco Alcarar zabio je za vodstvo u 16. minuti. Dvadeset minuta kasnije u strijelce se upisao Feghouli. Konačan rezultat postavio je Negredo u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Ovom pobjedom Valencia je došla do desete utakmice zaredom bez poraza. U sljedećem kolu Valencia gostuje u Barceloni.